Zamów usługę instalacji szablonu bloga dla marketera

"

Informacje o usłudze

To usługa skierowana do każdego, kto chce blogować a jednoczesnie budować listę mailingową dzięki licznym formularzom opt-in.

Szablon powstał na bazie motywu DIVI, który wyposażony jest w intuicyjny visual buildier umożliwiający edycję strony bez użycia kodu

W ramach usługi otrzymasz:

  • Instalację CMS WordPress wraz z szablonem i jego personalizacją na wskazanym przez Ciebie hostingu, pod Twoją domeną i z zainstalowanym darmowym certyfikatem bezpieczeństwa SSL
  • Własne logo przygotowane na bazie jednego z 6 dostępnych wzorów graficznych.
  • Indywidualną pomoc niezbędną podczas pierwszych kroków stawianych przy użyciu naszego szablonu.

Koszt usługi:

  • 150 zł – Usługa instalacji szablonu na twoim hostingu wraz z jego podstawową personalizacją, przygotowaniem loga z szablonów dostępnych na tej stronie.
  • 35 zł – To koszt za każdą godzinę pracy nad dodatkowymi modyfikacjami na stronie np. zmiana grafiki, dodatkowe zakładki lub funkcje.
  • Od około 49zł/rok – to koszt planu hostingowego (uwzględniający nasz kupon rabatowy moj1blog) od SEOHOST stworzonego specjalnie pod wordpress.
  • Od około 12,16 zł/rok – to koszt domeny z końcówką PL
  • Od około 50 zł/miesiąc – to koszt, w naszej opinii, najlepszego autorespondera do budowania listy mailingowej – GetResponse.
  • Wszystkie podane ceny, są kwotami brutto.
"

Wybierz wersje kolorystyczną szablonu

W pierwszej kolejności należy wybrać wersję kolorystyczną szablonu bloga, który zostanie Tobie wdrożony (przygotowaliśmy 4 propozycje). Każdy z wariantów posiada dokładnie te same funkcje, różnią się tylko kolorystyką.

By móc edytować szablon pod Ciebie będziemy potrzebowali twoich dwóch zdjęć w jak najlepszej jakości. Jedno ze zdjęć zostanie użyte do stworzenia grafiki w nagłówku strony obok formularza opt-in a drugie zdjęcie zostanie użyte niżej w sekcji „Jak mogę Tobie pomóc?”

Jeżeli na tym etapie masz już opinie osób współpracujących z Tobą wyślij nam je w odpowiedzi na nasz email, który otrzymasz po wypełnieniu formularza zamawiającego usługę instalacji szablonu.

1. Wariant BEŻOWY – zobacz demo

3. Wariant GRANATOWY – zobacz demo

2. Wariant SZARY -zobacz demo

4. Wariant CZARNY – zobacz demo

"

Wybierz wzór loga

Wybierz logotyp, który dla Ciebie spersonalizujemy (przygotowaliśmy 6 propozycji). Logo otrzymasz w wersji bitmapowej PNG (z przezroczystym tłem np. na potrzeby strony) oraz w wersji wektorowej PDF, umożliwiającej użycie loga w druku.

logo 1

Wersja 1

logo 4

Wersja 4

logo 2

Wersja 2

logo 5

Wersja 5

logo 3

Wersja 3

logo 6

Wersja 6

"

Zamów hosting i domenę internetową

Kolejnym krokiem będzie przekazanie nam danych niezbędnych do instalacji bloga na Twoim hostingu.
Jeżeli jeszcze takiego nie masz, możesz go kupić na SEOHOST wraz z potrzebną domeną interenetową pod której nazwą będzie widniał Twój blog. Stosując kod rabatowy „mój1blog” otrzymasz 25% zniżki przy wyborze dowolnego planu hostingowego.

Zamów usługę instalacji szablonu wypełniając formularz kontaktowy.

Po wypełnieniu formularzu, otrzymasz email z dalszymi instrukcjami. Zapoznaj się z nim dokładnie a w przypadku pytań lub wątpliwości, napisz do nas. Jeżeli potrzebujesz fakturę zaznacz taką opcję w formularzu.

Chcę otrzymać fakturę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usługi

5 + 2 =